Recenzja gry Star Stable opinia naszego zespołu- X-Hack.pl

Star Stable to gra MMORPG dedykowana  dla dzieci w wieku od 9 do 16 lat, wyprodukowana przez firmę Star Stable Entertainment. Jest ona związana z koniami, w której gracz wraz z nimi może przeżywać kolejne, niewiarygodne przygody. Gameplay jest darmowy do ukończenia 5 poziomu doświadczenia. Gra nie wymaga instalacji, możemy w nią zagrać poprzez przeglądarkę internetową, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Poniżej przedstawiamy wam naszą recenzje gry star stable.

star stable

Recenzja gry star stable :

  • Fabuła

Kraina Jorvik, to miejsce,  się cgdzie rozpoczyna się akcja produkcji. Możemy tam spotkać i poznać mnóstwo graczy z całego świata.

Wystarczy stworzyć własnego wierzchowca, dostosować go do swoich upodobań i potrzeb dzięki rozbudowanemu edytorowi. Gdy wszystko będzie gotowe, możemy zasiąść na koniu i ruszać w podróż pełną przygód i nowych atrakcji.

  • Rozgrywka

Gra postawiła mocny nacisk na aspekty społeczne , dlatego po wejściu na serwer musimy wchodzić w interakcje z graczami grającymi na tym samym serwerze możesz uprościć rozgrywkę używając star stable hack

W trybie multiplayer możemy doznać naprawdę sporo atrakcji takich jak wspólnych wyścigów konnych oraz badanie całej krainy.

Dużym atutem gry jest kreowanie odpowiedzialności poprzez trenowanie i opiekę nad swoim koniem. Początkowo posiadamy jednego wierzchowca ale szybko będziemy mogli zdobyć wiele innych ras, które będą naszymi najbardziej odpowiednimi kompanami do poszczególnych misji.

  • Podsumowanie

Star Stable świetna gra dla dzieci, budująca cechy odpowiedzialności, a także aspekty społeczne. Świetny edytor, dzięki któremu możemy zrobić konia według naszych wymogów, wiele atrakcji multiplayera oraz opieka nad kompanami sprawia, że dzieci grając w Star Stable, uczą się cech, które przydadzą się w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *