Jak zostać moderatorem w momio Kompleksowy poradnik - X-Hack.pl

Momio to bezpieczna i przyjazna gra dla dzieci i nastolatków. Mimo tego, w każdej platformie tego typu —  muszą być osoby odpowiedzialne za porządek, oraz miłą atmosferę wśród wszystkich graczy.  Dlatego dowiedz się jak zostać moderatorem w momio.

Jak zostać moderatorem w momio

Co należy do obowiązków moderatora:

Moderator stara się pilnować kultury w grze, bo w grę gra dużo nieletnich graczy dodatkowo musi pilnować aby ludzie nie uzywali programów wspomagających rozgrywkę np. przy użyciu momio hack

Chcesz się dowiedzieć jak zostać moderatorem? 

Aby móc pomagać Jackowi, tzw. zostać moderatorem i dbać o porządek w tym słodkim świecie trzeba spełniać parę warunków i oczywiście stosować się do regulaminu.

Użytkownik chcący podjąć się tej roli musi wiedzieć, że nie dostaje za bycie moderatorem nic, więc jest to „praca” darmowa. Osoba taka musi mieć ukończone 14 lat, znać dobrze zasady pisowni oraz grać przynajmniej ponad trzy miesiące.

Ważne żeby znać bardzo dobrze regulamin (bo w końcu na jego podstawie będziesz później działał), być dość znaną osobą, ponieważ to pozwoli lepiej pełnić ci podjętą funkcję — ludzie znając twoje konto będą zgłaszać do ciebie swoje problemy (klikając w gwiazdkę) a ty dzięki temu będziesz wstanie więcej robić. Oczywiście jako moderator nie możesz być wcześniej banowany ani zgłaszany. Musisz być też aktywnym, udzielającym się użytkownikiem który pomaga innym i byłby w stanie robić to z zamiłowaniem.

Jeśli spełniasz wszystkie te warunki pozostaje ci jedynie napisanie e-mail do momio z prośbą o zostanie moderatorem. Pamiętaj abyś napisał tam dokładnie od kiedy grasz, czy byłeś już „karany” oraz czy masz ukończone 14 lat.

PAMIĘTAJ! Obserwuj  dokładnie kiedy Jack poszukuje nowych osób do swojej załogi i w tedy atakuj! Życzymy ci powodzenia, oraz udanego kandydowania na stanowisko moderatora, a także oczywiście dobrej zabawy wśród kolorowych przyjaciół z gry Momo!

 

Powodzenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *